Kurumsal

İyi Fikir Yayınları, okul öncesi, ilkokul ve ortaokul düzeyinde basılı ve interaktif yayınlar üretmektedir.

İyi Fikir Yayınları, ülke genelinde başta öğretmenler, öğrenciler, veliler olmak üzere eğitim ve eğitim yayıncılığı hizmetleriyle ilgili tüm paydaşların beğenisini kazanmış, elde ettiği başarıyla sektörde etkin bir konumdadır.

İyi Fikir Yayınları, ürünlerini ilgili dersin müfredat programlarına uygun hazırlamakta ve müfredatta yapılan her türlü değişikliği ürünlerine yansıtmaktadır.

İyi Fikir Yayınları, uzmanlık alanı olan eğitim yayıncılığında öğretmen ve öğrencilerimizin her türlü ihtiyacına cevap veren ürün portföyüne -gelecekte, yaşadığı döneme yön verecek, insanlığa büyük faydaları dokunacak en "iyi fikir"lerin sahibi olacak çocuklarımızın ülkemizin değerlerine bağlı, yaratıcı, üretken, dünya ile kucaklaşabilecek evrensel değerlerle bezenmiş bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamak için- her yeni öğretim yılında yeni yeni eserler katmaktadır.

İyi Fikir Yayınları bu hedef doğrultusunda çalışmaya devam etmektedir.

İyi Fikir Yayınları
“Başarıya götüren en iyi fikir”MİSYON

"Ülkesine, milletine ve tüm insanlığa faydalı bireylerin yetişmesine katkı sağlamak için özgün, farklı, alanında söz sahibi basılı eserler hazırlayarak yayımlamak."VİZYON

"Yayımladığı eserlerle öğrencilerin başarıya yönelik performanslarını artıran, özgünlüğüyle tanınan, tercih edilen, referans alınan bir yayınevi olmak."
İzle.. İndir..
Türkiye genelindeki bütün bayilerimize ulaşmak için tıklayınız..
Bayimiz olmak için tıklayınız..
Ana Sayfa | Kurumsal | Rehberlik | Fiyat Listesi | İletişim | E-Posta
Copyright © 2021 | İyi Fikir Yayınları